بلاگ

MyForexFunds از متاتریدر 5 استقبال می کند

در  شرکت سرمایه گذار نوین ، ما در تلاش برای سرمایه‌گذاری در فناوری‌های پیشرفته هستیم تا بهترین محیط معاملاتی ممکن را برای معامله‌گران خود ایجاد کنیم. در نتیجه، ما خوشحالیم که پلتفرم متاتریدر 5 را به برنامه های ارائه شده خود اضافه کنیم.

 

MetaTrader 5 یک پلتفرم چند دارایی است که ابزارهای برتر را برای تجزیه و تحلیل جامع قیمت، استفاده از برنامه های معاملاتی الگوریتمی (ربات های معامله گر، مشاور متخصص) و تجارت کپی ارائه می دهد.

 

MetaTrader 5 یک سیستم معاملاتی قدرتمند با عمق بازار و یک سیستم حسابداری جداگانه سفارشات و معاملات را ارائه می دهد. این سیستم از هر دو سیستم حسابداری سفارش پشتیبانی می کند: سیستم توری سنتی و سیستم آپشن پوشش ریسک که امکان باز کردن موقعیت های متعدد از یک ابزار مالی مشابه، در جهت مخالف یا یکسان را فراهم می کند. این پلتفرم از انواع سفارشات تجاری از جمله سفارشات بازار، در حال انتظار و توقف و همچنین توقف پایانی پشتیبانی می کند.

 

با چنین تنوعی در انواع سفارش ها و حالت های اجرایی موجود، معامله گران می توانند از هر استراتژی معاملاتی برای کار موفق در بازارهای مالی استفاده کنند.

 

ما اکنون معاملات فارکس را در متاتریدر 4 و متاتریدر 5، دو پلتفرم تجاری پیشرو در صنعت، ارائه می‌کنیم و مطمئن هستیم که MT5 ارزش قابل توجهی به تجربه معاملاتی مشتریان ما خواهد افزود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *