دسته‌بندی نشده

افشای ریسک

تمام محتوای منتشر و توزیع شده توسط Traders Global Group Inc و My Forex Funds (شرکت تابعه Traders Global Group Inc) (مجموعاً “شرکت”) فقط به عنوان اطلاعات عمومی تلقی می شود. هیچ یک از اطلاعات ارائه شده توسط شرکت یا مندرج در اینجا به عنوان (الف) مشاوره سرمایه گذاری، (ب) پیشنهاد یا درخواست پیشنهاد برای خرید یا فروش، یا (ج) توصیه، تأیید یا حمایت مالی از هر گونه اوراق بهادار نیست. شرکت یا صندوق گواهینامه هایی که در وب سایت های شرکت ظاهر می شوند ممکن است نماینده سایر مشتریان یا مشتریان نباشند و تضمینی برای عملکرد یا موفقیت آینده نیستند. استفاده از اطلاعات موجود در وب‌سایت‌های شرکت به عهده شماست و شرکت و شرکا، نمایندگان، نمایندگان، کارمندان و پیمانکاران آن هیچ مسئولیت یا مسئولیتی در قبال هرگونه استفاده یا سوء استفاده از این اطلاعات ندارند.

 

معاملات آتی و فارکس حاوی ریسک قابل توجهی هستند و برای هر سرمایه گذار مناسب نیست. یک سرمایه گذار به طور بالقوه می تواند تمام یا بیشتر از سرمایه اولیه سرمایه گذار را از دست بدهد. فقط سرمایه ریسک – پولی که می تواند بدون به خطر انداختن امنیت مالی یا سبک زندگی فرد از دست برود – باید برای تجارت استفاده شود و تنها افرادی که سرمایه ریسک کافی دارند باید معامله را در نظر بگیرند. هیچ چیز در اینجا درخواست یا پیشنهادی برای خرید یا فروش معاملات آتی، اختیار معامله یا فارکس نیست. عملکرد گذشته است لزوما نشان دهنده نتایج آینده نیست.

 

قانون CCFTC 4.41 – نتایج عملکرد فرضی یا شبیه سازی شده دارای محدودیت های خاصی هستند. بر خلاف رکورد عملکرد واقعی، نتایج شبیه سازی شده معاملات واقعی را نشان نمی دهند. همچنین، از آنجایی که معاملات واقعاً انجام نشده اند، نتایج ممکن است در صورت وجود، تأثیر برخی از عوامل بازار مانند کمبود نقدینگی را جبران کند. برنامه های معاملاتی شبیه سازی شده، به طور کلی، نیز مشروط به این واقعیت هستند که با بهره مندی از آینده نگری طراحی شده اند. هیچ اظهارنظری مبنی بر اینکه هر حسابی سود یا زیان مشابهی با آنچه نشان داده شده است به دست خواهد آورد یا احتمال دارد وجود ندارد.

 

هشدار ریسک بالا: قراردادهای معاملاتی برای تفاوت (CFD) در حاشیه دارای سطح بالایی از ریسک است و ممکن است برای همه سرمایه گذاران مناسب نباشد. قبل از تصمیم گیری برای معامله قراردادهای متفاوت (CFD)، باید اهداف تجاری، سطح تجربه و ریسک پذیری خود را به دقت در نظر بگیرید. این امکان برای شما وجود دارد که زیان هایی را تحمل کنید که بیش از سرمایه سرمایه گذاری شده شما باشد و بنابراین نباید پولی را که توانایی از دست دادن آن را ندارید سپرده گذاری کنید. لطفاً مطمئن شوید که خطرات را کاملاً درک کرده‌اید و برای مدیریت ریسک خود مراقبت لازم را انجام دهید.

 

این سایت حاوی پیوندهایی به وب سایت های کنترل شده یا ارائه شده توسط اشخاص ثالث است. شرکت ما بررسی نکرده است و بدین وسیله مسئولیت هرگونه اطلاعات یا مطالب ارسال شده در هر یک از سایت های مرتبط با این سایت را رد کرده است. با ایجاد پیوند به یک وب سایت شخص ثالث، شرکت هیچ محصول یا خدمات ارائه شده در آن وب سایت را تأیید یا توصیه نمی کند. اطلاعات موجود در این سایت فقط برای مقاصد اطلاعاتی در نظر گرفته شده است. بنابراین، نباید به عنوان یک پیشنهاد یا درخواست به هیچ شخصی در هر حوزه قضایی که چنین پیشنهاد یا درخواستی مجاز نیست یا به شخصی که ارائه چنین پیشنهاد یا درخواستی برای او غیرقانونی است و یا توصیه تلقی نمی شود، تلقی شود. برای خرید، فروش یا معامله با هر ارز خاص یا تجارت فلزات گرانبها. اگر در مورد مقررات تجارت فلزات و ارز محلی خود مطمئن نیستید، باید فوراً این سایت را ترک کنید.

 

اکیداً به شما توصیه می‌شود قبل از هرگونه معامله ارزی یا فلزی، مشاوره مالی، حقوقی و مالیاتی مستقل دریافت کنید. هیچ چیز در این سایت نباید به عنوان توصیه ای از طرف شرکت یا هر یک از شرکت های وابسته، مدیران، افسران یا کارمندان آن خوانده یا تفسیر شود.

 

خدمات شرکت و اطلاعات موجود در این سایت برای توزیع یا استفاده توسط هیچ شخصی در هر کشور یا حوزه قضایی که در آن چنین توزیع یا استفاده مغایر با قوانین یا مقررات محلی باشد، هدایت یا در نظر گرفته نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *